Вигідні умови співпраці фото

Вигідні умови співпраці

для партнерів VILLA terra

співробітництво

База будматеріалів VILLA terra активно співпрацює з підрядниками та будівельними компаніями. Ми знаємо, що Ви цінуєте найбільше та на що розраховуєте, купуючи будматеріали. Гарантуємо оперативне обслуговування, доставку товару в обумовлений термін, індивідуальний підхід до кожного клієнта, якість та відповідність товарів.

Пропонуємо особливі умови співпраці для партнерів

  • Персональний менеджер
  • Інженерна підтримка
  • Товарний кредит
  • Оперативна доставка
  • Зручний шоу-рум
  • Великі товарні залишки

Наш орієнтир - довгострокове та взаємовигідне співробітництво

Ми готові докласти максимум зусиль, щоб знайти найкращі варіанти для вирішення Ваших задач.

Чому з нами вгідно та зручно працювати?

Доставка на місце будівництва/ремонту

Доставка будівельних матеріалів вимагає не тільки відповідальності та акуратності, але і наявності відповідних ресурсів. На щастя, Вам зовсім не потрібно про це турбуватися. Наші співробітники вмить вирішують усі питання по доставці будматеріалів. Скажіть, що і куди привезти - і ми знайдемо найбільш вигідне та швидке рішення. Професійність, оперативність та контроль якості кожного товару гарантуємо!

Гнучка цінова політика

Для наших партнерів ми не лише пропонуємо максимально вигідні ціни, але й розробляємо спеціальні програми:

• можливість брати кредит на великі партії будматеріалів

• система знижок, що залежить від обсягів замовлення

• приємні бонуси та подарунки

Кваліфікована технічна підтримка

У VILLA terra ми комплексно підходимо до продажу будматеріалів і забезпечуємо своїх клієнтів не тільки якісними товарами, але й інженерною підтримкою, консультаціями спеціалістів та допомогою в розробці технічних рішень. Наші постійні партнери користуються ще однією перевагою – наявністю персонального менеджера, який завжди готовий допомогти у будь-якому питанні.

Великі товарні залишки

Якщо у Вас немає потреби замовляти цілу партію або Ви просто хочете докупити невелику кількість якогось певного матеріалу, ми запропонуємо Вам великий вибір складських залишків за більш ніж вигідною ціною. Кількість товарів у кожній категорії – обмежена. Фактичні залишки можна дізнатися у наших менеджерів.

Професійний шоу-рум

Ми вирішили спростити процес вибору будматеріалів для наших клієнтів і відкрили зручний шоу-рум, де можна подивитися на продукцію, спробувати фактуру на дотик і уявити, як обраний матеріал буде виглядати в реальності. Завжди чекаємо Вас у гості та готові влаштувати тур по величезному асортименту наших товарів.

Нвчальні семінари

s

для Вас та Ваших спеціалістів

Навчання співробітників і підвищення їх кваліфікації – це надзвичайно важлива складова успіху будь-якої компанії. Ми у VILLA terra приділяємо розвитку команди величезну увагу та запрошуємо Вас приєднатися до цього корисного й цікавого процесу.

Наша компанія регулярно проводить навчання підрядників, виконробів, монтажників та інших фахівців будівельної сфери. Найбільш насиченим курсом є щорічний «Зимовий Марафон», що складається із серії навчальних семінарів. У цьому році ми провели 12 заходів як для менеджерів з продажів, так і для будівельників. Семінари-практикуми від лідерів будівельного ринку дозволяють тримати руку на пульсі часу. Представники компаній-виробників детально розповідають нашим менеджерам з продажу та партнерам про застосування сучасних матеріалів і систем. Разом ми обговорюємо новинки в індустрії, особливості їх використання й даємо один одному корисні поради з власного досвіду.

Ми спілкуємося, ділимося знаннями й створюємо професійне співтовариство. Долучайтеся!

Залиште свої дані

і ми внесемо Вас в свою базу партнерів

Отримувати сповіщення про спеціальні акції та майбутні заходи

Додайте креслення, план, кошторис проекту