Про компанію

Команда бази будівельних матеріалів Вілла Терра

Філософія компанії

Ми віримо в те, що всі матеріали, котрі використовуються в будівництві об'єкту, повинні бути взаємопов'язаними та взаємодоповнюючими, тому пропонуємо своїм клієнтам системні рішення. У VILLA terra Ви зможете повністю укомплектувати об'єкт усіма необхідними матеріалами для повного циклу будівництва. Така практика – дуже поширена за кордоном.

Восьмирічний термін перебування за кордоном та вивчення досвіду успішних компаній дали засновнику VILLA terra можливість накопичити всі необхідні знання та відкрити базу будматеріалів нового "френдлі" формату в рідному місті.

Зараз VILLA terra – це сучасна будівельна база, де можна придбати все необхідне для зведення власного будинку від фундаменту до покрівлі. Філософія компанії – популяризувати культуру комфорту покупки. Ви приходите до красивого офісу, отримуєте професійну консультацію за чашечкою кави, обираєте потрібні матеріали в шоу-румі, маєте можливість придбати все, що потрібно в одному місці.

З нами купувати легко! Без стресів, без біганини та зайвого пошуку більш вигідної пропозиції, без подальших проблем від несумісності матеріалів або їх низької якості. Якщо Ви завітаєте до нас навіть просто з ескізом свого проекту, ми готові все інше взяти на себе.

Втілюйте свої мрії з нами!

Бажаєте обговорити свій проект?

Приходьте на професійну консультацію або ж задайте питання нашому спеціалісту онлайн

Додайте креслення, план, кошторис проекту

  Владислав Вакуленко

  генеральний директор

  зв'язатися з фахівцем

  Тетяна Гордієнко

  директор

  зв'язатися з фахівцем

  Оксана Тонконог

  керівник відділу продажів

  зв'язатися з фахівцем

  Алла Ярошенко

  менеджер з продажів

  зв'язатися з фахівцем

  Анна Омельницька

  менеджер з комплектації об'єктів

  зв'язатися з фахівцем

  Віта Погоріла

  бухгалтер

  зв'язатися з фахівцем

  Олександр Чепіль

  керівник складського господарства

  зв'язатися з фахівцем

  Відгуки

  Микола

  Закуповувати тепер тільки в Вілла-терра. Тут більш вигідні ціни в перерахунку на експлуатаційний період системи, наприклад, комплекс сумішей, грунтовки і т.п. для відповідних умов. Мають сильну підтримку клієнта і виконробів, з якими постійно працюють. Можуть порадити їх на підряд, якщо замовник захоче.

  Основні матеріали завжди в наявності на складі, щоб можна було запустити будівництво без затримок. Компанія - офіційний дилер багатьох брендів, так що в якості я не сумніваюся.

  Оксана

  Чудовий вибір. Суміші можна купити за дуже конкурентними цінами. Брали армуючу суміш для утеплювача. Не Церезіт, але дуже гідна якість. Пластична лягає добре, а головне в 1,5 рази дешевше ніж в будівельних гіпермаркетах. Спеціалізація – це успіх. Ціна-якість - 12 балів.

  Антон

  Кращий магазин будівельних матеріалів. Є все необхідне як для оздоблювальних робіт, так і для повноцінного будівництва.