Реалізовані проекти

VILLA terra завжди поряд, щоб запропонувати Вам професійну допомогу

  • Повна комплектація об'єктів
  • Поставки будматеріалів для повного циклу
  • Підбір оптимального варіанту для проекту будь-якої складності

Безпосередню участь у зведенні найрізноманітніших об'єктів та відмінний результат в підсумку - це те, що нас дуже надихає і мотивує підкорювати нові вершини.

Ми пишаємося кожним проектом, з яким мали задоволення працювати, а ще більше - цінуємо знайомства з новими людьми, які переростають в дружні відносини та тісну співпрацю.

Приватний котедж в місті Київ

Постачання будматеріалів для повного циклу будівництва приватного котеджу. Екологічні будівельні матеріали в середньому ціновому сегменті: покрівля, утеплювачі та матеріали для гідроізоляції.

Детальніше
Приватний котедж в місті Київ фото Черкаси

Готель в місті Черкаси

Підбір оптимального варіанту для монтажу красивої і надійної покрівлі в готельному комплексі. Забезпечення об'єкта якісними мансардними вікнами, системами вентиляції та водовідведенням.

Детальніше
Готель в місті Черкаси фото Черкаси

Фітнес клуб Sport Life в місті Черкаси

Проект з реконструкції старої будівлі: на об'єкт здійснена поставка утеплювачів, матеріалів для гідроізоляції та вітро-вологозахисту, фасадних систем, підвісних стель та інших будматеріалів.

Детальніше
Фітнес клуб Sport Life в місті Черкаси фото Черкаси

Покрівля для приватного будинку в місті Черкаси

Професійна консультація по влаштуванню й утепленню покрівлі, підбір аксесуарів під матеріал покрівлі, розрахунок необхідної кількості будматеріалів і доставка на об'єкт.

Детальніше
Покрівля для приватного будинку в місті Черкаси фото Черкаси

База будматеріалів Villa Terra

Повна комплектація об'єкта будівельними матеріалами з власного товарного портфеля для наочної демонстрації використання продукції VILLA terra на реальному прикладі.

Детальніше
База будматеріалів Villa Terra фото Черкаси

Ресторан Буба місті Черкаси

Постачання будматеріалів, які будуть відповідати дизайн-проекту екстер'єру та мати сучасний і гарний зовнішній вигляд, а також відрізнятися тривалим терміном експлуатації.

Детальніше
Ресторан Буба місті Черкаси фото Черкаси

Експлуатована покрівля в місті Черкаси

Допомога в підборі надійного варіанту для облаштування експлуатованої покрівлі та рішення для похилоутворюючого шару, поставки всіх необхідних будматеріалів.

Детальніше
Експлуатована покрівля в місті Черкаси фото Черкаси

Гідроізоляція фундаменту в селі Мошни

Підбір оптимального рішення для гідроізоляції фундаменту, схильного постійному негативному впливу грунтових вод. Постачання будматеріалів на об'єкт в Черкаській області.

Детальніше
Гідроізоляція фундаменту в селі Мошни фото Черкаси